SG73S1JTTD2R40F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R40F
JLCPCB Part #
C3989362
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS