SR731HTTC2R40F
MFR.Part #
SR731HTTC2R40F
JLCPCB Part #
C2600514
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS