RC0201DR-07169RL
MFR.Part #
RC0201DR-07169RL
JLCPCB Part #
C2108463
Description
-55℃~+125℃ 169Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS