SR731HTTC2R00F
MFR.Part #
SR731HTTC2R00F
JLCPCB Part #
C2600158
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS