SG73P1JTTD153J
MFR.Part #
SG73P1JTTD153J
JLCPCB Part #
C4219862
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS