SR731HTTC2R70F
MFR.Part #
SR731HTTC2R70F
JLCPCB Part #
C2600390
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS