RN731JTTD2202C25
MFR.Part #
RN731JTTD2202C25
JLCPCB Part #
C4054019
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS