SR731ERTTP4R7G
MFR.Part #
SR731ERTTP4R7G
JLCPCB Part #
C4112816
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS