SR731ETTP4R7J
MFR.Part #
SR731ETTP4R7J
JLCPCB Part #
C2600051
Description
-55℃~+150℃ 167mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS