RN73C1E187RBTG
MFR.Part #
RN73C1E187RBTG
JLCPCB Part #
C4019340
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS