SG73S2BTTD7683D
MFR.Part #
SG73S2BTTD7683D
JLCPCB Part #
C4228286
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS