SR731ETTP1R0G
MFR.Part #
SR731ETTP1R0G
JLCPCB Part #
C2600507
Description
-55℃~+150℃ 167mW 1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS