RN73R1ETTP6810D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6810D50
JLCPCB Part #
C3921322
Description
-55℃~+155℃ 63mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS