SR732ATTD6R8G
MFR.Part #
SR732ATTD6R8G
JLCPCB Part #
C2600002
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS