RN732BTTD51R0C25
MFR.Part #
RN732BTTD51R0C25
JLCPCB Part #
C4304742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS