SG73S2ETTD29R4D
MFR.Part #
SG73S2ETTD29R4D
JLCPCB Part #
C3990490
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS