RK73H1HTTC3243F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3243F
JLCPCB Part #
C2575587
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS