SLR1TTE4223D
MFR.Part #
SLR1TTE4223D
JLCPCB Part #
C3971068
Description
-55℃~+180℃ 1W 422kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS