WK73S3ATTE7R87F
MFR.Part #
WK73S3ATTE7R87F
JLCPCB Part #
C4088336
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS