ERJ-U1TF4991U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4991U
JLCPCB Part #
C4182444
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS