CRM2512-FX-2201ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-2201ELF
JLCPCB Part #
C2148093
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS