SLR1TTE4323D
MFR.Part #
SLR1TTE4323D
JLCPCB Part #
C4272277
Description
-55℃~+180℃ 1W 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS