RN73H1JTTD8982C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8982C10
JLCPCB Part #
C4552945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS