SLR1TTE3483F
MFR.Part #
SLR1TTE3483F
JLCPCB Part #
C3992365
Description
-55℃~+180℃ 1W 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS