SG73P1EWTTP682G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP682G
JLCPCB Part #
C4198791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS