RN73R1JTTD3283F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3283F25
JLCPCB Part #
C2495569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS