SLR1TTE3483D
MFR.Part #
SLR1TTE3483D
JLCPCB Part #
C3949668
Description
-55℃~+180℃ 1W 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS