SLR1TTE1740D
MFR.Part #
SLR1TTE1740D
JLCPCB Part #
C4118921
Description
-55℃~+180℃ 174Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS