RN73H1JTTD77R7D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD77R7D100
JLCPCB Part #
C4199264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS