SLR1TTE8453F
MFR.Part #
SLR1TTE8453F
JLCPCB Part #
C4240916
Description
-55℃~+180℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS