SLR1TTE3481D
MFR.Part #
SLR1TTE3481D
JLCPCB Part #
C3953498
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS