SLR1TTE3R83D
MFR.Part #
SLR1TTE3R83D
JLCPCB Part #
C4050640
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.83Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS