RN732BTTD2403D25
MFR.Part #
RN732BTTD2403D25
JLCPCB Part #
C4011002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS