SLR1TTE1503F
MFR.Part #
SLR1TTE1503F
JLCPCB Part #
C4028493
Description
-55℃~+180℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS