RN73R1JTTD5230F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5230F25
JLCPCB Part #
C4277599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS