RK73H2BTTD5622D
MFR.Part #
RK73H2BTTD5622D
JLCPCB Part #
C2578857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS