HV732ATTD2153D
MFR.Part #
HV732ATTD2153D
JLCPCB Part #
C4230564
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS