SR73W2HTTE43LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE43LJ
JLCPCB Part #
C2601927
Description
-55℃~+150℃ 43mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS