RN732BTTD2460F25
MFR.Part #
RN732BTTD2460F25
JLCPCB Part #
C4161932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 246Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS