SG73W3ATTE333K
MFR.Part #
SG73W3ATTE333K
JLCPCB Part #
C4064681
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS