HV732HRTTE5363F
MFR.Part #
HV732HRTTE5363F
JLCPCB Part #
C6638016
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS