SR732ATTDR475D
MFR.Part #
SR732ATTDR475D
JLCPCB Part #
C2600264
Description
-55℃~+150℃ 333mW 475mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS