SG73W3ATTE3R3K
MFR.Part #
SG73W3ATTE3R3K
JLCPCB Part #
C4036984
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS