RK73H2HTTE7502F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7502F
JLCPCB Part #
C2580054
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS