SG73W3ATTE393K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73W3ATTE393K
JLCPCB Part #
C4144622
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS