SG73W3ATTE271M
MFR.Part #
SG73W3ATTE271M
JLCPCB Part #
C4336640
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS