SG73G2BTTD6802D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6802D
JLCPCB Part #
C5893990
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS