SG73W3ATTE274M
MFR.Part #
SG73W3ATTE274M
JLCPCB Part #
C4058101
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS