RN73H1ETTP1113B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1113B25
JLCPCB Part #
C3935728
Description
-55℃~+155℃ 111kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS