RN73H2BTTD26R4D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD26R4D50
JLCPCB Part #
C2542648
Description
250mW 26.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS